HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

PİVORA

BALIĞIN VE DENİZ ÜRÜNLERİNİN, EGE
MUTFAK KÜLTÜRÜYLE HAZIRLANDIĞI
EŞSİZ BİR RESTORAN...

Özenle hazırlanan yemeklerin, keyifli sohbetlerin, sevgi dolu sofraların başkentidir İzmir.  Yiyeceklerin lezzetinde, çeşitliliğinde ve kalitesinde, Ege denizinin zenginliği ve Ege topraklarının bereketi her daim kendini hissettirir. İçtenlik, neşe ve paylaşım dolu bu benzersiz hayat tarzından ilham alan Pivora, Ege’nin lezzetlerini zarif sunumlar ile harmanlayarak, misafirlerini doyumsuz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Her dem taze ve lezzetli balık ve deniz ürünleri.

Özsu Balık’ın çiftliklerinden günlük olarak gelen taze, sağlıklı ve lezzetli balıklar ve yerel üreticilerden tedarik ettiğimiz mevsimlik ve özenle tedarik edilmiş malzemelerden oluşuyor dillere destan menümüz. Urla ve Karaburun'daki kendimize ait bahçe ve tarlalarımızdan topladığımız,  özel olarak, doğal yollarla üretilen malzemelerle hazırlıyoruz yemeklerimizi, mezelerimizi ve salatalarımızı. Seferihisar’da, eski usul taş değirmenlerde öğüterek, özenle ürettiğimiz Karakılçık buğdayıyla yaptığımız ekmeklerimiz ayrı bir lezzet katıyoruz Pivora’nın sofralarına.

Lezzeti en üst noktaya taşıyacak pişirme tekniklerini kullanıyoruz Pivora’da.  Lezzetli olduğu kadar besin değeri açısından bir çok vitamini ve minerali sağlar. Bu özelliklerinin ve nefis tadlarının kaybolmaması için, kömür ateşinde, ızgarada pişiriyoruz balıklarımızı. Malzeme seçimlerinde kaliteden ve yöresellikten ödün vermiyor, günlük olarak tedarik ettiğimiz yerel otlarla tamamlıyoruz balık tabaklarımızı.   

İzmir’in en gözde alışveriş merkezlerinden birisi olacak İstinye Park’tayız. 

İstinye Park’ın ön bahçesine bakan konumumuz, aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu ve şık dekorasyonumuz ile mutluluğunuza ev sahipliği yapıyoruz.
Mavinin en güzel tonlarıyla bezenmiş dekorasyonumuz, sade ve sıcak atmosferimiz, geniş bahçemiz, yüksek tavanlı iç alanımız, değişen trendlerin ötesinde zamansız bir ortam yaratıyor.
Bu özellikleriyle Pivora, keyifli sohbetlerin eşlik ettiği uzun ve keyifli akşam yemekleriniz kadar, alışveriş molalarında yorgunluğunuzu atacağınız, verimli iş yemeklerinizi gerçekleştirebileceğiniz
ya da özel günlerinizi kutlayabileceğiniz ideal bir konsepte sahip.

 

Adres:
Deniz Feneri Sok. No:3 İstinye Park Kat -1 Balçova / İzmir

Telefon:
0232 683 13 14 | 0 533 482 89 60

Mail:
info@pivora.com.tr


Çalışma Saatleri:
10:00 - 22:00©2021 Pivora® All Rights Reserved